(56) 649 88 50 mck@mcknml.pl
❗️ MAMY WYNIKI ❗️
Mamy przyjemność ogłosić wyniki „XIII Międzywojewódzkiego Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej”. 🇵🇱 Celem festiwalu jest promowanie utalentowanych wokalistów młodego pokolenia oraz aktywne uczestnictwo w obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Chcielibyśmy pogratulować i podziękować wszystkim solistom za tak liczny udział w festiwalu, w którym wzięło udział, aż 126 uczestników z całej Polski.
Komisja w składzie:
Przewodnicząca: Iwona Mrozińska – dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Nowym Mieście Lubawskim, dyrygent chóru Cantamus oraz Chóru Canto Grazioso
Marek Piątkowski – nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej nr 3 w Nowym Mieście Lubawskim, dyrygent chóru Harmonia
Sylwia Lewicka – studentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej, zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień w konkursach wokalnych na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym
postanowiła przyznać następujące nagrody:
KATEGORIA: DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM
I miejsce – Honorata Nowińska z Kurzętnika
II miejsce – Julia Zatorska z Nowego Miasta Lubawskiego
III miejsce – Julita Gomuła z Nowego Miasta Lubawskiego
Wyróżnienia:
– Aniela Roch z Tylic
– Marta Rasztemborska ze Skarlina
KATEGORIA KLASA 0-I
I miejsce – Bartosz Chołota z Lublina
II miejsce – Alicja Jałocha z Konieczna
III miejsce – Aleksandra Gruźlewska z Nowego Miasta Lubawskiego
Wyróżnienia:
– Justyna Sadowska z Tomaszewa Mazowieckiego
– Paulina Olszewska z Marzęcic
– Zuzanna Kamińska z Nowego Miasta Lubawskiego
KATEGORIA KLASA II-III
I miejsce – Milena Bąk z Kłomnic
II miejsce – Maria Wójcik z Tomaszewa Mazowieckiego
III miejsce – Adela Pazio z Zakrętu
KATEGORIA KLASA IV-VI
I miejsce – Natalia Gazda z Nowej Dęby
II miejsce – Aleksander Szwarnowiecki z Tarnobrzegu
III miejsce – Antonina Piotrowska z Rzeszowa
KATEGORIA VII-VIII
I miejsce – Lena Sikora ze Szczecina
II miejsce – Maciej Golian ze Szczytna
III miejsce – Aleksandra Juchniewicz ze Szczecina
KATEGORIA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE
I miejsce – Beata Sutor z Nowego Targu
II miejsce – Martyna Plewa z Nowego Targu
III miejsce – Zuzanna Nowińska z Kurzętnika
NAGRODA BURMISTRZA NOWEGO MIASTA LUBAWSKIEGO Patrona Honorowego – Agnieszka Nehring z Nowego Miasta Lubawskiego
NAGRODA GAZETY NOWOMIEJSKIEJ Patrona Medialnego – Milena Konieczna z Nowogrodźca
W sprawach dotyczących odbioru nagród i upominków, prosimy kontaktować się mailowo dzialorganizacyjny@mcknml.pl lub telefonicznie (56) 649 88 50 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 do 1 grudnia.📞
Call Now Button