(56) 649 88 50 mck@mck1.nazwa.pl

Dnia 6 listopada 2019r. na naszej scenie podczas XII Międzywojewódzkiego Festiwalu Piosenki i Pieśni Patriotycznej wystąpiło 89 uczestników
Komisja w składzie:
– Marek Piątkowski – dyrygent chóru Harmonia
– Michał Wróblewski – muzyk, założyciel i dyrygent zespołu Iława Gospel Singers, Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie
– Zbigniew Ewertowski – muzyk, do niedawna instruktor artystyczny w Miejskim Centrum Kultury
wysłuchała 89 uczestników w czterech kategoriach i ogłosiła wyniki.

W kat. klas podstawowych I-III wystąpiło 23 uczestników.
I miejsce – Fijałkowski Antoni – Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim
II miejsce – Bianka Kusińska – Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach
III miejsce – Agata Titz – Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie
Wyróżnienie – Natalia Górecka – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowomiejskiego w Kętrzynie

W kat. klas podstawowych IV-VI wystąpiło 40 uczestników.
I miejsce – Emilia Pilińska – Społeczny ośrodek Kultury „Stokrotka” w Świeciu
II miejsce – Patrycja Puszkarska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Wodeckiego w Węgrowie
III miejsce – Julia Gurzyńska – Szkoła Podstawowa w Zespołe Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku
Wyróżnienie – Alicja Tadajewska – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Wodeckiego w Węgrowie
Wyróżnienie – Aleksandra Jaroszewska – Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim
Wyróżnienie – Nikodem Dąbrowski – Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach
Wyróżnienie – Jakub Cieplak – Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

W kat. klas podstawowych VII-VIII wystąpiło 12 uczestników.
I miejsce – Paulina Jamroży – Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim
II miejsce – Otylia Olęcka – Zespół Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim
III miejsce – Monika Krajewska – Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie
Wyróżnienie – Ossowska Maja – Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Ziemi w Marzęcicach

W kat. klas ponadpodstawowych wystąpiło 14 uczestników.
I miejsce – Matylda Ciborowska – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu
II miejsce – Mateusz Kalinowski – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu
III miejsce – Klaudia Dudulska – Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim
Wyróżnienie – Agnieszka Droma – Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

   

Call Now Button