(56) 649 88 50 mck@mck1.nazwa.pl
Tegoroczne Dni Nowego Miasta Lubawskiego i Szynaka Day odbyły się na stadionie w Nowym Mieście Lubawskim 28 i 29 czerwca. Przedstawiciele lokalnych władz, zagraniczne delegacje, mieszkańcy miasta z Orkiestrą Dętą w towarzystwie maskotki „Lwa Nowomiejskiego”, przemaszerowali barwnym korowodem z rynku na stadion. Po oficjalnym otwarciu Dni Nowego Miasta Lubawskiego przez burmistrza Józefa Blanka, odbyły się koncerty zespołu Elvis na Bis, Katiusza, Zespołu ,,Akcent” oraz Reggaeside. Nowomieszczanie oraz przybyli goście podczas przemarszu jak i na scenie mogli zobaczyć grupę werblistek ,,Koming Drum Show” z Kaliningradu.
 
Oficjalnego otwarcia sobotniej imprezy – Szynaka Day – dokonali Alina i Jan Szynaka – prezesi zarządu Szynaka Meble oraz Józef Blank – burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego. Po oficjalnym otwarciu uhonorowano zarówno właścicieli jak i pracowników oraz przyjaciół firmy.
Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę. W sobotnie popołudnie można było zobaczyć na scenie Filipa Lato, Zespół Sound’n’Grace, Cliver oraz gwiazdę wieczoru Zespół Kombii, który porwał nowomiejską publiczność do wspólnej zabawy! Zwieńczeniem tegorocznej imprezy był pokaz fajerwerków i zabawa przy muzyce DJ

 

 

 

 

 

 

 

Call Now Button