(56) 649 88 50 mck@mck1.nazwa.pl

Po popołudniu 8 lipca 2018 roku w Ogrodzie Róż odbył się pierwszy z cyklu koncertów „Muzyczne Niedziele”, które już na dobre wpisały się w coroczny program kulturalny oferowany przez Miejskie Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim.Mieszkańcy i goście naszego miasta, w tym delegacje zagraniczne z Niemiec i Rosji, z zadowoleniem słuchali w plenerze zespołu Duo Fantazja, który urozmaicił im niedzielne popołudnie, a niektórych porywał do tańca.Pracownicy Miejskiego Centrum Kultury zadbali również o ofertę kulturalną i gastronomiczną dla dzieci i młodzieży organizując im w tym czasie zabawy, gry zręcznościowe, oferując popcorn oraz lemoniadę. Podczas Muzycznej Niedzieli Burmistrz Józef Blank oficjalnie zakończył Dni Nowego Miasta Lubawskiego 2018, dziękując wszystkim uczestnikom za udział w trzydniowym świecie naszego miasta.

 

Call Now Button