Dziś w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim odbył się XV Festiwal Piosenki Religijnej „Cantate Deo”, przygotowany przez Miejskie Centrum Kultury wraz z Parafią pw. św. Tomasza Apostoła w Nowym Mieście Lubawskim.
Cieszymy się z dużego zainteresowania wydarzeniem oraz licznego udziału uczestników i publiczności. Był to wyjątkowy dzień pełen pięknych występów, wzruszeń oraz wspaniałej atmosfery.
Jury w składzie:
– Justyna Suwińska
– Karolina Niedźwiedzińska
– Anna Wielgosińska
po wysłuchaniu wszystkich uczestników wyłoniło laureatów w poszczególnych kategoriach:
Kategoria – zespoły wokalne
I miejsce – Schola „Łąkowskie Nutki”
II miejsce – Julia Robaczewska i Aurelia Tessmer
III miejsce – Hania i Wojtuś
Wyróżnienia – Alicja Haska i Hanna Kamińska, „Nowomiejskie Aniołki”
Kategoria I–III
I miejsce – Nikola Mirosław
II miejsce – Helena Krukowska
III miejsce – Małgorzata Balewska
Wyróżnienia – Lena Chojnacka, Marcelina Cybulska, Karolina Masłowska
Kategoria IV–VI
I miejsce – Oliwia Rogowska
II miejsce – Michalina Jaroszewska
III miejsce – Julia Woźniak
Wyróżnienie – Zuzanna Lenge
Kategoria VII–VIII
I miejsce – Ada Goździewska
II miejsce – Michalina Jakubowska
III miejsce – Weronika Zimnicka
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za piękne muzyczne przeżycia i wyjątkową atmosferę wydarzenia.
