Leonard Drumiński bierze udział w odbywających się w Chotowej Mistrzostwach Polski Dzieci do lat 7 w szachach. Po pięciu rozegranych partiach zdobył już 3 punkty, a przed nim jeszcze cztery rundy rywalizacji.
Leoś swoją przygodę z szachami rozpoczął we wrześniu ubiegłego roku w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim, gdzie trenuje jako zawodnik klubu szachowego Hetman. Na co dzień uczęszcza do przedszkola przy ul. Tysiąclecia, a od września rozpocznie naukę w klasie pierwszej.
Gratulujemy dotychczasowych wyników i życzymy powodzenia w kolejnych partiach oraz dalszych sukcesów szachowych.
