11 maja w Kinoteatrze Harmonia gościliśmy Kabaret Paranienormalni z programem „Ostre Cięcie”.
To był wieczór pełen humoru, świetnej atmosfery i dobrej energii. Publiczność nie szczędziła śmiechu i braw, a pełna sala tylko potwierdziła, jak dużym zainteresowaniem cieszą się takie wydarzenia.