20 maja w Miejskim Centrum Kultury odbyły się wyjątkowe warsztaty dla mam i dzieci.
W czasie gdy mamy uczestniczyły w zajęciach jogi i mogły spędzić chwilę na relaksie, dzieci brały udział w kreatywnych warsztatach plastycznych.
Podczas zajęć najmłodsi własnoręcznie wykonywali papierowe bukiety kwiatów, kolorowe bransoletki oraz magnesy dla swoich mam. Powstało wiele pięknych i pomysłowych upominków przygotowanych z dużym zaangażowaniem i sercem.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność oraz aktywny udział w wydarzeniu.
