Dziś odbyła się pierwsza edycja Nowomiejskiej Dychy. Wydarzeniu towarzyszyły sportowe emocje, doskonała atmosfera oraz ogrom pozytywnej energii.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału, zaangażowania oraz osiągniętych wyników. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i stworzenie wyjątkowej atmosfery tego sportowego wydarzenia.
