W Miejskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość z okazji jubileuszu 20-lecia Stowarzyszenia Amazonek pod hasłem „20 lat siły, wsparcia i nadziei”.
Było to wyjątkowe spotkanie pełne wzruszeń, wspomnień oraz serdecznych rozmów. Jubileusz stał się okazją do podsumowania wielu lat działalności stowarzyszenia, które od dwóch dekad wspiera kobiety, dodaje otuchy i buduje poczucie wspólnoty oraz wzajemnej solidarności.
Dziękujemy wszystkim osobom tworzącym tę wyjątkową społeczność za zaangażowanie, obecność i codzienną działalność na rzecz innych.
