Kochane dzieci! ![]()
![]()
Tym razem przedstawimy Wam nasz pomysł na kartkę świąteczną![]()
![]()
Przypominamy o możliwości odbioru upominków za cz. 1 i 2 ![]()
![]()
![]()
Aby wziąć udział w warsztatach należy:
Obejrzeć filmik
,
Samodzielnie wykonać przedmiot
,
Umieścić zdjęcie swojego dzieła w komentarzu pod filmem
![]()
________________________________________________________________________________
Za udział w „Świątecznym DIY” dla każdego uczestnika czeka upominek.
Niestety ze względu, że Miejskie Centrum Kultury jest tymczasowo zamknięte,
upominki będzie można odebrać po wcześniejszym uzgodnieniu. Prosimy o kontakt pod numer (56) 649 88 50
lub na adres e-mail: dzialorganizacyjny@mcknml.pl