Uwaga
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Joomla!'s /cache folder is not writable. Please correct this folder's permissions, clear your site's cache and retry.
Menu

A+ A A-

RELACJA Z IX MIĘDZYWOJEWÓDZKIEGO FESTIWALU PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ Wyróżniony

W dniu 4 listopada 2016 roku o godzinie 10:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście Lubawskim

odbył się IX Międzywojewódzki Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej.

W tym dniu zaprezentowało się 73 solistów w czterech kategoriach oraz 7 zespołów wokalnych w 3 kategoriach.

Występy zostały ocenione przez komisję w składzie: Pani Renata Dąbrowska muzyk, instruktor gry na pianinie

w Miejskim Centrum Kultury, Pan Marek Piątowski dyrygent chóru Harmonia oraz nauczyciel muzyki

w gimnazjum nowomiejskim, Pan Zbigniew Ewertowski muzyk oraz instruktor artystyczny w Miejskim Centrum Kultury

Podczas przeglądu towarzyszył nam również Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Pan Józef Blank,

który na zakończenie Festiwalu wygłosił kilka miłych słów, pogratulował zwycięzcom oraz wręczył nagrody.

Kategoria: soliści

*szkoły podstawowe klasy I-III

I miejsce - Jamroży Martyna ( MSP MCK Nowe Miasto Lubawskie)

II miejsce - Cieplak Jakub ( MSP MCK Nowe Miasto Lubawskie)

III miejsce - Mączkowska Zofia (Studio wokalne "Dreams")

wyróżnienie: Jaroszewska Aleksandra ( Szkoła podstawowa nr.2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim ),

Kowalkowska Maja (Studio wokalne "Dreams")

 

*szkoły podstawowe klasy IV-VI

I miejsce Ciechacka Oliwia (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr.1 w Biskupcu Reszelskim)

II miejsce – Neumann Iga ( Szkoła podstawowa nr.2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim )

II miejsce – Lewicka Aleksandra ( MSP MCK Nowe Miasto Lubawskie)

III miejsce – Jamroży Paulina ( MSP MCK Nowe Miasto Lubawskie)

wyróżnienie: Ziaja Radosław ( Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łąkorzu)

 

*szkoły gimnazjalne

I miejsce – Cieplak Julia ( MSP MCK Nowe Miasto Lubawskie)

I miejsce – Lewicka Aleksandra ( GCK Kurzętnik)

II miejsce – Nowińska Zuzanna ( GCK Kurzętnik)

II miejsce – Buczkowska Julia ( MOK Lubawa )

III miejsce - Dąbrowska Dominika ( MOK Lubawa )

III miejsce – Rydel Maja ( MOK Lubawa )

III miejsce – Truszczyńska Laura (Studio wokalne "Dreams")

 

*szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce - nie przyznano

II miejsce – Olejnik Adrian (Studio wokalne "Dreams")

III miejsce – Ochnio Anna (Biskupiec Reszelski )

 

Kategoria: zespoły wokalne

 

*szkoły podstawowe klasy I-III

I miejsce zespół "Fart" (Szkoła podstawowa nr.2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim)

 

*szkoły podstawowe klasy IV-VI

I miejsce - nie przyznano

II miejsce - nie przyznano

III miejsce – zespół "Tereszewskie Talenciaki" ( Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie )

wyróżnienie: Duet "Hubert i Damian" ( Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Tereszewie )

 

*szkoły gimnazjalne

I miejsce - nie przyznano

II miejsce - nie przyznano

III miejsce - zespół "Kamerton" ( Publiczne Gimnazjum w Bielicach )

III miejsce – zespół"Supeł ( Zespół Szkół w Mrocznie )

wyróżnienie: zespół"Smart gierls" ( Zespół Szkół w Bratianie )

Galeria

{gallery}670{/gallery}
Powrót na górę